ISSN 2228-1932

Kaamerahirm läheb üle

Marje Oona, TÜ peremeditsiini õppetooli dotsent ja TÜ kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse juhataja

Marje Oona alustas e-õppe kasutamist juba kuus aastat tagasi kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuses, mis enne struktuurireformi kandis TÜ arstiteaduskonna täienduskeskuse nime. Järgnevas videos räägib Marje Oona oma kogemustest ning innustab ka teisi õppejõude videoid kasutama – kaamerahirm on vaid alguses ja see läheb üle.

Tervishoiualastel täienduskoolituskursustel osalejad on andnud positiivset tagasisidet:

Meeldis see, et sai end täiendada endale sobival ajal ja tagasiside oli põhjalik.

Kuna elan Tartust ja Tallinnast kaugel, siis meeldib e-kursus eelkõige sellepärast, et sellel saab osaleda ilma kusagile kaugele sõitmata, hoides kokku nii sõidu- kui ka ööbimiskulusid. Samas pole vaja otsida asendajat, kes samal ajal su töö ära teeks – kõike saab teha oma töö ja koduse elu kõrvalt.

Meeldis, et olid nii videoloegud huvitavate lektoritega kui ka slaidid ja lisaks veel täiendavaid materjale.

Huvitav, arendav, uusi teadmisi andev. Suurepärane, et oli teooria ning kodutööd ehk erinevad ülesanded, mille kaudu oli võimalik asjad läbi analüüsida ja mõelda.

Kiire, sõbralik ja toetav tagasiside küsimuste korral. Paindlik ja samas struktureeritud ajakava, mis sundis jooksvalt järje peal püsima.

Võimalus kasutada õppematerjale vaba ajagraafiku alusel. Kõik materjalid on kursuse alguses olemas.

Meeldis ülesehitus – et lisaks loengutele oli erinevat tüüpi ülesandeid. Üldiselt olid head ja põhjalikud loengud ning põhjalikud eestikeelsed artiklid lisalugemiseks.

Teile võivad meeldida ka need artiklid