ISSN 2228-1932

Minikursused

tunnistus_breketravi

Kõikidel huvilistel on võimalik osaleda iseseisvalt läbitavatel mini-e-kursustel (maht 4-6 tundi). Pärast materjali läbimist on võimalik testida oma teadmisi. Testi sooritama asudes sisestage kõigepealt oma andmed ning seejärel vastake küsimustele. Kui saate testi eest 70 % maksimumpunktidest, siis kuvatakse Teile nimeline elektrooniline tõend, mille saate endale salvestada ja/või välja trükkida. Kui test esimesel katsel ebaõnnestub, siis on võimalik veelkord materjale lugeda ja test uuesti sooritada. Testi teistkordsel sooritamisel saate vastamiseks osaliselt uued küsimused.

Valige endale sobiv kursus:

roosa_ev21. Valemite vormistamine arvutiga

Ly Sõõrd, teaduskooli haridustehnoloog

Matemaatika, aga ka füüsika ja keemia ainespetsiifiliste tekstide vormistamisel on tihti vaja sisestada keerulisemate valemitega pikki lahenduskäike, lisada juurde lahendust selgitavaid jooniseid, skeeme, graafikuid jne. Käesolev juhend keskendub valemite sisestamisele MS Wordi ja OpenOffice programmides, Google Drive’i internetipõhises vahendis ning LaTex märgistuskeele abil.

Vaadake kursust

helesinine_ev22. Hügieeniõpetus breketiravi ajal

Rita Nõmmela, lastestomatoloogia dotsent ja Triin Jagomägi, ortodontia dotsent

Järgnev minikursus aitab neid, kes soovivad alustada või on just alustanud ortodontilist ravi breketitega. Minikursus annab ülevaate kuidas hambaid breketravi ajal korralikult puhastada.

Vaadake kursust

roosa_ev23. Mehaanikast põneva nurga alt

Ly Sõõrd, teaduskooli haridustehnoloog

Minikursus tutvustab mõningaid teemasid mehaanikast: liikumine, pindalate ja ruumalate mõõtmine, massi, kaalu ja raskusjõu erinevus ning kaaluta olek, tasakaal, masinate ja mehhanismide ehitamine, kehade ujumine ja uppumine, hõõrdumise liigid, rõhk.

Vaadake kursust

Teile võivad meeldida ka need artiklid